Ambalaj Seçimi ve Paketleme

paketleme

Eşya ve malzemelerinizi transferi doğrultusunda hazırlık anlamında profesyonel ekibimiz, demontelerini ve sonrasında sarma hizmetlerini yerine getirmektedir.

Sargılama mevzuuna ciddi ehemmiyet gösteren kuruluşumuz mutlak surette bütün eşya ve malzemenizi sargılamaktadır. Sebebi ise sargılama uygulanmadan nakledilecek eşyalarınızın tahribat olasılıkları malumdur. Sargılama programı eşya ve yüklerin ziyan görmeleri olanağını genellikle silmektedir. Sargılama programının tamamlanması sonrasında eşyalar özenli bir biçimde taşıyıcı kamyona yerleştirilir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Hüsrev DEĞİRMENCİ

  Dairemi Karşıyaka'dan Ankara'ya Yurtiçi Nakliyeye taşıttım. Yurtiçi Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda ciddi bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Yurtiçi Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Burak KORKMAZ

  Bir öneri neticesiyle Karşıyaka Yurtiçi Nakliye ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Okan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Taşımacılığı Karşıyaka ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Gülben GÜLEN

  Karşıyaka içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Yurtiçi Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Yurtiçi Nakliyat yetkilisi Rıdvan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Yurtiçi Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Yurtiçi Nakliyat firmasını tüm Karşıyaka'da oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.