Karşıyaka Yurtiçi Nakliyat Kurumsal Firma Profili

yurtiçi nakliyat

Eşya Taşıma kapsamında 1978'den günümüze görev ifa ettiğimiz zaman içinde oldukça fazla sayıda kişi, firma ve de kamu teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Yurtiçi Nakliyat, söz konusu sektörde öncü konumundaki nakliyat şirketleri içinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği birey ve kuruluşlara nitelikli ve ayrıca emniyetli işlemler sunan Yurtiçi Nakliyat, etkin mazisinde etkili referanslar kazanmıştır.

Yurtiçi Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve illerarası taşıma alanlarında faydanıza sunduğu 4 tane 6 tekerli ve 5 tane 10 tekerli taşıma kamyonu, şehiriçi asansörlü evden eve taşımacılık işlemlerinde opere ettiği 1 farklı nakliyat asansörü kamyonu, hassas materyal koruma işlemleri amaçlı 1800 metrekare iç bölgesi olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her türlü yük ve eşya tipine uygun olarak derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda kuruluşumuzun, hizmet sağladığı şahıs ve kuruluşların eşya nakliyesi gereksinimlerine sıkıntısız cevap verebilme maksadıyla istihdam ettiği, tümü kendi özel alanlarında pratik sahibi ve uzman eleman ekibi mevcuttur.

Kurumumuz, ev taşıma hizmetiyle beraber, asansörlü taşıma , illerarası nakliye , uluslararası ev nakliyat , eşya muhafazası ve ofis nakliyesi süreçlerini de mütehassıs bir şekilde ifa etmektedir.

"İdeal Kalite, Eksiksiz Hizmet" vecizesiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren kuruluşumuz, müşterilerinin ihtiyaçlarının uygun koşullarda, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve doğru zamanda sağlanmasını asli hareket tarzı olacak biçimde benimsemiştir.

Evden eve nakliye kurumları arasında öncü işletmelerden bir tanesi olan Yurtiçi Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısına gönülden güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Hüsrev DEĞİRMENCİ

  Dairemi Karşıyaka'dan Ankara'ya Yurtiçi Nakliyeye taşıttım. Yurtiçi Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda ciddi bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Yurtiçi Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Burak KORKMAZ

  Bir öneri neticesiyle Karşıyaka Yurtiçi Nakliye ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Okan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Taşımacılığı Karşıyaka ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Gülben GÜLEN

  Karşıyaka içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Yurtiçi Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Yurtiçi Nakliyat yetkilisi Rıdvan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Yurtiçi Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Yurtiçi Nakliyat firmasını tüm Karşıyaka'da oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.