Karşıyaka Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

Kurumumuz Karşıyaka İş yeri Nakliye kuruluşları arasında güçlü organizasyon özelllikleri ve ayrıca mutlak müşteri tatmini düşüncesiyle ciddi kuruluşlardandır.

İşyeri nakliye öteki nakliyat çeşitlerine kıyasla çok daha itina ve ayrıca deneyim gerektiren bir lojistik işidir.

Büronuzun nakliyesi hakkında bize telefon açtığınızda ilk önce ekspertiz hususunda vazifelendirdiğimiz personelimiz nakil işlemleri yapılacak konuma gelir ve büronuzun taşıma koşullarını analiz eder. Analiz işlemi sonrasında nakil planlaması çıkartılır.

Nakliye esnasında nakliyenin daha hızlı ve güvenli yapılması gayesiyle ofisteki eşya ve malzemeler bölüm bölüm çalışılarak nakledilir. evrak dolapları ve mobilyaların sökümleri nispeten süratli olabilmesi gayesiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. Büronuzda mevcut bulunan tüm eşya ve malzemeler yurtdışından getirdiğimiz paketleme malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile masalarda bulunan aksesuarlar kolilenerek üstlerine açıklayıcı bilgileri yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Şirketimiz büro nakliyesi işlemlerini teminat altına dahil etmektedir.

Karşıyaka Ofis Taşıma kapsamında uzun zamandır önder konumunu korumakta olan kuruluşumuz Yurtiçi Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellik ile müşterilerine hizmetlerde bulunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Hüsrev DEĞİRMENCİ

  Dairemi Karşıyaka'dan Ankara'ya Yurtiçi Nakliyeye taşıttım. Yurtiçi Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda ciddi bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Yurtiçi Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Burak KORKMAZ

  Bir öneri neticesiyle Karşıyaka Yurtiçi Nakliye ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Okan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Taşımacılığı Karşıyaka ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Gülben GÜLEN

  Karşıyaka içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Yurtiçi Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Yurtiçi Nakliyat yetkilisi Rıdvan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Yurtiçi Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Yurtiçi Nakliyat firmasını tüm Karşıyaka'da oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.