Karşıyaka Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya muhafazası, kuruluşumuzun icra ettiği güvenli hizmetlerden bir tanesidir. Eşya depolama, muhafaza edilmesi gerekli olan bir malzemenin (örnek olarak otomobil ve motorlu araçlar, işyeri eşya ve malzemeleri, meskenlerinizde mevcut bulunan eşyalar, muhafaza etmeniz gerekli olan fazlalık malzemeler, önemli kutular ve buna benzer eşya ve malzemeler) kapalı depolarda ve kendine özgü bölmelerde muhafaza edilmesi anlamındadır.

Kuruluşumuz, Karşıyaka'da ev taşıma ve büro nakliyesi işlemleriyle birlikte, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların istekleri mukabilinde müsait maaliyetlerle belirli periyotta eşya barındırma işlemleri de uygulamaktadır. Senelik ya da daha fazla süreliğine eşya barındırma sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

Devamlı güvenlik elemanları vasıtası ile muhafaza altında bulunan depo binalarımız, meydana gelebilecek tüm afet durumuna karşılık da ayrıca güvencelidir.

Sigorta yapılmak suretiyle korumaya alınan emanetleriniz, muhtemel hasarlara karşın güvence kapsamı içerisine dahil edilmiş olacaktır.

Kuruluşumuzca uygulanan eşya depolama ücretleri , ciddi derecede ekonomiktir. Önceden tespit edilen dışında ekstra maliyet ilave edilmemektedir. Tüm maliyet, anlaşma sırasında müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin memnun olmalarının planlandığı eşya barındırma faaliyetlerinde, zorunlu herbir öğe kuruluşumuzca hesaba katılmıştır.

Güvenli bir kuruluşa eşya ve malzemelerinizi emanet vermeyi düşünüyorsanız, şirketimizin eşya muhafaza hizmetlerinden yararlanmalısınız. Güvenilirliği tescillenmiş eşya muhafazası hizmetlerimizde, işletmemiz açısından öncelikli etken her zaman müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Burak YAVUZ

  Dairemi Karşıyaka'dan Ankara'ya Yurtiçi Nakliyeye taşıttım. Yurtiçi Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda ciddi bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Yurtiçi Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Giray YAVUZ

  Bir öneri neticesiyle Karşıyaka Yurtiçi Nakliye ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Okan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Taşımacılığı Karşıyaka ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Adile IŞIK

  Karşıyaka içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Yurtiçi Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Yurtiçi Nakliyat yetkilisi Muharrem bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Yurtiçi Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Yurtiçi Nakliyat firmasını tüm Karşıyaka'da oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.