İstanbul Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat sahasında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal anlamda özümsemiş olan kuruluşumuz, İstanbul ve bölgesinde güvenilir nakliyat hizmetleri vermektedir.

İstanbul ya da etrafındaki bölgede işletmemiz tarafından icra edilen eşya nakliyesi faaliyetleri alanında, İstanbul bölgesinde bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara İstanbul departman otoparkımızda mevcut olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tekniklerle eşya taşıma çağı bu zamanda yürürlükte değildir. Çağımızda kaliteli anlamla evden eve nakliyat hizmetlerinde ustalaşamayan taşımacılık kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması hususunda itibar edilmemektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde birikim sahibi olmuş şirket personelimizin hepsi kendi hususi sorumluluk dallarında son derece potansiyel sahibidir. İcra ettiği vazifeyi kendi şahsi uzmanlığı biçimine indirgemiş şahıslarla ekiplerini çok daha güçlü duruma getirmiş bulunan kurumumuz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara arz ettiğimiz servis farkı ciddi derecede mühimdir.

Ev Taşıma hizmetlerinde ilk olarak raporlama işlemi yerine getirilmektedir. Raporlama işlemi bedelsiz yerine getirilir ve nakliyat hizmetinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini meydana getirmektedir. Eksper hizmetlerinin titizlikle organize edilmesi, nakliyat süreçleri boyunca problem oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper faaliyetlerinde vazife verdiğimiz kadromuz, mesleğinde eğitimli şahıslardır.

İnceleme işlemleri sayesinde ihtimal dahilindeki aksaklıklara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksper kadromuz, raporlama hizmetleri amacıyla daire veya işyerinize geldiğinde, ilk aşamada evinizde mevcut bulunan eşya ve taşınacak materyalin kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak eşya taşıma vasıtasını saptar. Nem benzeri iklimsel olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasalı ve hassas dizayn edilen kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneme donanımlarıyla fazlasıyla korumalıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Taşıma araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakliyat vasıtasıyla beraber gereken ambalajlama gereçleri, istihdam edilecek kadro ve farklı ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin muhit durumu göz önünde bulundurulur ve nakliye programı yapılır. Raporlama aşaması sonrasında nakliyat sigortası hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona Yükleme

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Organizasyonu hakkında tecrübe sahibi olmuş elemanlarımız, eşya taşımacılığı işlemlerinde fazlasıyla ciddiyet barındıran ambalajlama hizmetlerini kaliteli tarzla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen kaliteyle İstanbul evden eve taşımacılık kuruluşları arasında, kuruluşumuz ciddi bir konumdadır. Kurumumuzun belirlediği İstanbul ev taşıma ücretleri son derece hesaplıdır. Eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis işlemleri arasında en başta ciddiyet atfettiğimiz işlemdir. Narin ya da değerli malzemeleriniz adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, farklı paketleme öğeleri uygulanmaktadır. Hacimli mobilyalar itinayla sarılır. Montaj konusunda tecrübeli kadromuz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması amacıyla çeşitli ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün balkona tam olarak yanaşması ve taşıma bölümünün düzgün bir biçimde gelip gitmesi ve sallanmnaması gerekir Asansör operatörümüz mesleğinde ehliyetlidir. İstanbul asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleriyle kuruluşumuz, İstanbul ve yakınlarında olan ev yahut büronuzda tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir şekilde aracın yakınına indirerek taşıma aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde evinize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk önce ambalajlanması ve taşıma aracının önüne indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli mobilyalar dayanıklı olması nedeniyle alt kısma konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar nispeten üst kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri dairede yapıldığı şekilde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi hizmeti genel anlamda tamamlanmış olur. Yeni adreste ev eşyalarının istenildiği biçimde konumlandırılması ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda uzman ustalarımız görevlendirilmektedir. Tercih edilmesi durumunda eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul veya çevre ilçelerde uluslararası eşya taşıma kapsamında da etkinlik icra eden kuruluşumuz, sözü edilen husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha özenli işlem yapmaktadır.


İstanbul ev taşıma ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler; İstanbul.EvdenEve.tv.tr
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Nusret GÜLEN

  Dairemi Karşıyaka'dan Ankara'ya Yurtiçi Nakliyeye taşıttım. Yurtiçi Nakliye şehirlerarası nakliyat hususunda ciddi bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Yurtiçi Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Erhan YALÇINKAYA

  Bir öneri neticesiyle Karşıyaka Yurtiçi Nakliye ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Ahmet bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Hale KARAHAN

  Karşıyaka içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Yurtiçi Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Yurtiçi Nakliyat yetkilisi Alican bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Yurtiçi Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Yurtiçi Nakliyat firmasını tüm Karşıyaka'da oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.