Yurtiçi Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Ev nakliye , büro taşımacılığı , asansörlü nakliye iller arası taşımacılık , uluslararası ev taşıma ile ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliyat istekleriniz hususunda işletmemiz ile burada mevcut bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

Şirketimizle iletişime geçtiğinizde, tamamen ücretsiz olan bilirkişi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Mrk. Adr: 233 Sokak No: 2/A Hatay - İzmir

İzmir Merkez: 0232 532 0932

Çağrı Merkezi: 0850 888 0832

7/24 Mobil: 0553 655 5548

Email: info@karsiyaka.evdeneve.tv.tr
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Gürbüz KOCAKAYA

  Evimi Karşıyaka'dan İstanbul'a Yurtiçi Nakliyata taşıttım. Yurtiçi Nakliye, şehirlerarası nakliyat hakkında ciddi bir kuruluş. İdeal bir biçimde taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evdeki her şeyi güzelce paketlediler. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Yurtiçi Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • img
  By Sadeddin AKBULUT

  Tavsiye üzerine Karşıyaka Yurtiçi Nakliyatla anlaşarak evimi taşıdım. Oktay bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten kendilerinden beklendiği gibi görevlerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya taşıma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Taşımacılığı Karşıyaka ve çevresinde ev taşıma hususunda tüm taşınmak isteyenlere rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Havva AKPINAR

  Karşıyaka içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti bulunan şirketleri araştırdım. Yurtiçi Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha kaliteli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu firma ile anlaşmaya vardım. Firmanın ekip sorumlusu Muhammed bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın taşınması zahmetsizce bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Yurtiçi Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Karşıyaka'da yaşayanlara da rahatlıkla önerebilirim.