Evden Eve Nakliye Faaliyetleri

evden eve nakliyat

Herhangi bir evde var olan eşyaların bir nakliye şirketi vasıtasıyla hasar almayacak bir şekilde bir mekandan farklı bir mekana nakledilmesine evden eve nakliye ismi verilmektedir.

Evden eve taşımacılık operasyonları, ev eşyası nakliye işlerinin, möble, evlerde mevcut bulunan cihazlar veya başka malzemelerin tahribat almaması düşüncesi nedeniyle gerekli düzenlemelerin organize edilmesi biçimiyle, düzgün bir şekilde tatbik edilmesidir. Evde bulunan tüm eşyaların toparlanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, nakliye kamyonu ile gidecekleri daireye taşınıp istenilen pozisyonlarına güvenle iletilmesi aşamalarını içine alır.

Evden Eve Taşıma Ne şekilde bir Manâ İçerir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, evinizde var olan eşyaların taşınılacak eve ulaştırılmasında, evde bulunan eşyaların ziyan görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, uzman bir kadro tarafından demontaj ve kurulum işlerinin de yerine getirildiği elit bir nakliyat yöndemidir.

Evden Eve Taşımacılık basitçe ev veya ofis eşyalarının nakliyesi amacıyla olabileceği gibi, taşınacağınız evde tüm malzemelerin yeni yerlerine yerleştirilerek hazır hale getirilmeleri biçiminde de yapılabilmektedir.

Ev veya ofis eşyalarının ziyan görmeye izin verilmemesi maksadıyla, halihazırda bulundukları mevkide parçalarına ayırma süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek diğer bir eve nakledilmesi ile tekrar montajlarının yapılması ve tasarrufa müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve nakliye süreçlerinin esasını meydana getirmektedir.

Nakliye programının en ciddi etabı ve unsuru statüsüne gelen evden eve taşıma, mesleğinin cidden ustası bir şirket tarafından icra edilmediği hallerde hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü ihtimal dahilinde olmayan çaresizliklere yön verebilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için emanet ettiğiniz şirketin, mesleğinde ehliyetli ve tecrübeli bir personeli, çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile itimat edilen bir şirket olması zorunludur.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde öncelikle değer gösterilmesi gerekli olan faktör ambalajlamadır. Nakledilecek mobilyalar, araç gereç ve evinizde bulunan eşyaların, kullanma yerlerine göre tespit edilen çeşitli ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla müsait duruma getirilmeleri fazlasıyla gereklidir.

Nitelikli ve ehliyetli bir yardım ile arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliye ne demektir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de zayıf bir malumat şeklinde benimsenmektedir. Ev taşıma işleminde hemen eyleme başlamadan evvel, sistemli bir taslak meydana getirilmelidir.

Kuruluşumuzun kendi alanlarında ustalaşmış ve aynı şekilde tecrübeli personeli yardımıyla, taşınmanın tüm sıkıntısından kolaylıkla uzak kalabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de garantiye alarak tercih ettiğiniz yerleşim yerine taşınabilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Eylemleri Kapsamında Yerine Getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Transfer projesinin düzgün bir biçimde uygulanabilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda teftiş içeriği barındıran ve aynı zamanda kuruluşumuzun bedelsiz icra ettiği raporlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

- Nakliye sigortası: Nakliyat sigortası, tüm eşya ve materyalinizi taşıma faaliyetleri esnasında olası ve hesap edilmeyen hallere ve kazalara karşı garanti içerisinde bulundurur.

- Söküm ve Monte: Evde bulunan eşyaların uygun şekilde paketlenmeleri, taşıma aracına muntazam istiflenmesi ve zarar almadan sevk edilmesi amacıyla söküm hizmetleri firmamızca yerine getirilmektedir. Bununla birlikte Gardrop ve dolaplar gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakilleri yapılan mobilyalarınız, taşındıkları adreste tesbip ettiğiniz gibi pozisyonlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj malzemeleri ve Eşyaların ambalajlanması: Evinizde mevcut olan tüm materyaller ve diğer ev eşyaları için materyal çeşitlerine göre tespit edilen paketleme unsurları kullanılmak suretiyle sarım metodları uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Bölümlerine ayrılan ve de ambalajlamasi yapılmış olan möble ve diğer yüklerinizin transfer esnasında hasara karşın muhafazaları, taşıma aracına düzgün yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen mekana nakledilen ve monte edilmiş olan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız tarafınızdan tesbip ettiğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanımınıza uygun duruma getirilir.

- Ev eşyası barındırma: Ev eşyası barındırma programı olan işletmemizle bağlantıya geçerek lüzumlu olan korunaklı sandıklarınızı sorabilir, birinci sınıf ve emniyetli ev eşyası barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Kuruluşumuzca Evden eve nakliyat işlemlerinde bilhassa eşyaların muhafaza edilmesi mevzuuna ayrıntılı olarak önem verilmektedir. Organize bir işletme olmanın getirdiği mesleki görüş sonucunda, eşya ve malzemelerin zayiatı yahut tahrip olması gibi hadiselerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kuruluşumuzun tatbik ettiği maliyet sistemiyle, her kişi kolaylıkla söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin hiçbir sorun yaşamadan ve güvenilir koşullar kapsamında nakliyesi ve istenildiği şekilde yerleştirilmesi için, kuruluşumumuza sürekli olarak itimat edebilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Gürbüz KOCAKAYA

  Dairemi Karşıyaka'dan Ankara'ya Yurtiçi Nakliyeye taşıttım. Yurtiçi Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda ciddi bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Yurtiçi Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Gürbüz ERDEM

  Bir öneri neticesiyle Karşıyaka Yurtiçi Nakliye ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Okan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Taşımacılığı Karşıyaka ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Arzu ÖZER

  Karşıyaka içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Yurtiçi Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Yurtiçi Nakliyat yetkilisi Muharrem bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Yurtiçi Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Yurtiçi Nakliyat firmasını tüm Karşıyaka'da oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.